Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 (od 8:00 do 16:00)
Libros  30 minut
-99 %

1 700 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Speciálně upravený podvozek upevněný na zadní nápravu, kde si mohou zájemci bezpečně ve velmi malé rychlosti vyzkoušet přetáčivý smyk a jeho zvládnutí. Ověří si působení fyziky na vozidlo, a perfektně si prověří svou schopnost rychle a efektivně manévrovat s volantem.

Smykový simulátor – perfektní příprava na krizové situace na silnicích a perfektní zážitek

LEKTOŘI

IVAN BEDNAŘÍK JR.

Specialista a instruktor kurzů

Ambiciózní mladý muž se smyslem pro důslednost, charakterní mladík s jednoznačným způsobem vyjadřování a až vojenským drilem. Specialista na kurzy bezpečné jízdy, výcvik příslušníků armády a Integrovaného záchranného systému. Specialista na vojenská vozidla a techniku, velký příznivec vozidel TATRA. Pilot speciálu TATRA 813 8x8 Truck trial, kterou si sám zrenovoval.

MIROSLAV KUSA

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až nenápadný muž s velkou zásobou zkušeností. Čistý profesionál s vysokou vyjadřovací schopností a odborným výkladem v praktickém výcviku. Specialista na výcvik všech typů řidičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho kmenové povolání je z úplně jiného oboru a pozici instruktora má jako profesionální hobby. Specialista na jízdu OFF ROAD.

Akce končí za

Simulátor smyku - autokolečka


Chcete si vyzkoušet přetáčivý smyk bezpečně a bez obav? Vyzkoušejte u nás autokolečka!

Na zadní nápravu je upevněný speciální podvozek, který perfektně nasimuluje situaci, kdy se vozidlo dostane do smyku. Máte jedinečnou možnost si ověřit své reakce a uvědomit si, jak reagujete v krizových situacích.


0 CZK

  

0 CZK bez DPH


Původní cena 1 700 CZK ušetříte 1 700 CZK

Speciálně upravený podvozek upevněný na zadní nápravu, kde si mohou zájemci bezpečně ve velmi malé rychlosti vyzkoušet přetáčivý smyk a jeho zvládnutí.

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI