loader

Lektoři

David SelcDavid Selc

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

Specialista a instruktor

Speciálů Tatra 813 8x8, smykování Tatrou Terra a terénní jízdy Tatrou Terra, Terénní jízdy Tatrou Phoenix EURO 6, Školy smyku, I-legální autoškoly pro dospívající, smykování autobusem Karosa, Terénní jízdy buldozerem Stalinec, Jízdy v terénu jeřábem Tatra 146 8x8, Školy smyku na motorce, Terénní jízdy vojenským automobilem UAZ 469 BI

Karel KupkaKarel Kupka

Dobrovolný hasič s lidským až nadmíru obětavým nasazením. Pro hasičinu dělá více než ostatní, věnuje se dospívající hasičské generaci. Neměří čas, věnuje se všemu naplno, při práci instruktora mu pomáhá zkušenost ze svého záchranářského hasičského oboru.

Specialista na výcvik dobrovolných i profesionálních hasičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho schopnost nasazení se projevuje i u zážitkových programů. Je schopen kreativních myšlenek a nových nápadů. Jedním slovem obětavý.

Specialista a instruktor

Školy smyku, Kurzu TEEN pro mladé řidiče, Jízdy v terénu jeřábem Tatra 146 8x8

Martin RušajMartin Rušaj

Zkušený profesionální hasič, poctivý instruktor, milovník správného humoru, cyklista, zahrádkář, pěstitel, obětavec, vyznavač nebojácné práce. Ochotný se zákazníkovi věnovat. Empatický při výkladu teorie bezpečné jízdy a důsledný při jejím naplňování v praxi. Normální pohodový chlapík, který s vámi pohovoří o všem upřímně. V noci nespí, dělá instruktora.

Specialista a instruktor

Školy smyku, Kurzu TEEN pro mladé řidiče, Jízdy v terénu jeřábem Tatra 146 8x8

Ivan BednaříkIvan Bednařík

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením.

Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS.

Specialista a instruktor

Speciálů Tatra 813 8x8, Smykování Tatrou Phoenix EURO 6 a terénní jízdy Tatrou Phoenix EURO 6, Smykování Tatrou Terra a terénní jízdy Tatrou Terra, Jeepem Off road, Hummerem H2, Školy smyku, I-legální autoškoly pro dospívající, smykování autobusem Karosa, Jízdy v terénu jeřábem Tatra 146 8x8, Terénní jízdy vojenským automobilem UAZ 469 BI

Miroslav KusaMiroslav Kusa

Rozvážný až nenápadný muž s velkou zásobou zkušeností. Čistý profesionál s vysokou vyjadřovací schopností a odborným výkladem v praktickém výcviku. Specialista na výcvik všech typů řidičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho kmenové povolání je z úplně jiného oboru a pozici instruktora má jako profesionální hobby. Specialista na jízdu OFF ROAD.

Specialista a instruktor

Simulátoru smyku, Školy smyku, Kurzu TEEN pro mladé řidiče, Jízdy v terénu jeřábem Tatra 146 8x8

Tomáš PřibylTomáš Přibyl

Mladý adrenalinový chlapík, rád a rychle se učí novým věcem. Má správné záliby. Rozmontovat a smontovat auto, motorku nebo cokoli. Empatický muž, který má své velké plány. Rodící se odborník – instruktor. Hodně ví a co neví, pozná a naučí se. Baví ho to. Má nebojácné nápady a nová řešení. Určitě do týmu přinese hodně nového a moderního.

Specialista a instruktor

Školy smyku, Kurzu TEEN pro mladé řidiče, Jízdy v terénu jeřábem Tatra 146 8x8

Milan OnderkaMilan Onderka

 

Specialista a instruktor

Školy smyku, Kurzu TEEN pro mladé řidiče, Jízdy v terénu jeřábem Tatra 146 8x8