loader

Vodíková dekarbonizace motorů

Vodíková dekarbonizace motorů technologií H2i? A proč?

Motory se každou jízdou postupně zanášejí karbonem, který zvyšuje opotřebení motoru a podílí se na většině poruch, které na vozech vznikají.

Vodíková dekarbonizace dokáže motor zbavit škodlivého karbonu, navrátit mu ztracenou sílu a výrazně snížit vypouštěné emise.

Celý proces vodíkové dekarbonizace je bez CHEMIE a svou silou dokáže uvolnit i velmi zanesené motory, obnovit i proces regenerace DPF, která před aplikací nešla spustit ani nuceně, diagnostikou.

60 minut
Cena zážitku
 
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH

Výše uvedená cena zážitku představuje cenu za 1 osobu

Co to je vodíková dekarbonizace? A proč ji využít?

Motory se každou jízdou postupně zanášejí karbonem, který zvyšuje opotřebení motoru a podílí se na většině poruch, které na vozech vznikají.

Jsou dnes možnosti používat aditivovaná paliva, která pomáhají udržet motor v lepší kondici, ale postupem času díky biosložkám v palivech dochází k zanesení EGR ventilů, DPF filtrů, vstřikovačů, zanášení všech vnitřních částí motoru.

Vodíková dekarbonizace dokáže motor zbavit škodlivého karbonu, navrátit mu ztracenou sílu a výrazně snížit vypouštěné emise.

Do vzduchového sání motoru je zapojen vodík s kyslíkem /H2 a O) z H2i dekarbonizační jednotky. Nastartovaný motor ve zvýšených otáčkách (2200-2500rpm) zajistíme aretací a spustíme H2i dekarbo systém. Vodík s kyslíkem se míchá se vzduchem a podporuje zvyšování efektivity spalování. H2 a O narušují strukturu uhlíkových úsad, které zplyňuje a tyto shoří. (dochází tak k procesu zvanému pyrolýza) Celý proces vodíkové dekarbonizace je bez CHEMIE a svou silou dokáže uvolnit i velmi zanesené motory, obnovit i proces regenerace DPF, která před aplikací nešla spustit ani nuceně, diagnostikou.


H2i vodíková dekarbonizace spalovacích motorů.

Používáme naši českou, nejmodernější H2i dekarbonizační jednotku 220V, která je vhodná pro použití na všechny druhy spalovacích motorů (Benzin,Nafta,Lpg i CNG). Tuto skutečnost máme ověřenou z dlouhodobé praxe, instalací H2i systémů. Vodíkový plyn spouští řetězové reakce, která motory rychle a účinně zbavuje karbonových úsad. Tato aplikace uvolňuje zanesené EGR ventily, DPF, filtry, obnovuje správnou funkci vstřikovačů paliva, pročišťuje motor od sání po výfuk.

0% chemie!!! Vodíkový plyn zbavuje motory škodlivé karbonizace a snižuje jeho škodlivé emise.

Vodíkovou dekarbonizací „uzdravíte“ motor svého vozu, dokážete ale hlavně předejít jeho poruchám touto prevencí. Protože je to právě karbonizace, která stojí za drtivou příčinou drahých oprav.

 Vodík odstraní karbonové úsady, kterými trpí dnešní moderní motory!Z důvodu vstřikování paliva přímo do válců však dochází ke kontinuálnímu nanášení karbonu nejen na stěny sacích kanálů, ventily, na spalovací prostor a svíčky, ale i na EGR ventil, filtr pevných částic a katalyzátor. H2i čištění přímo pomáhá nižší spotřebě paliva, emisím a kouřivosti a šetří nákladné a často vyměňované díly vozidla.

 Dnešní paliva obsahují vysoký podíl biosložek. Nedokonalým spalováním těchto složek pak dochází k postupné karbonizaci, která se nakonec projeví fatální poruchou velmi drahých komponent.

 Krátké jízdy, nízké provozní teploty, malé otáčky, start-stop systémy, kolony.

 Můžete tomu předejít tím, že ve voze používáte naše H2i systémy, které každou Vaší jízdou přidávají spalovacímu procesu H2+O a udržují tak motor v bezvadné kondici, nebo alespoň provést Vodíkovou H2i dekarbonizaci.

 Pro dekarbonizaci používáme náš český nejvýkonnější H2i Dekarbo systém, který dokáže odstranit drtivou většinu problémů vzniklých karbonizací a eliminovat na skoro minimum výměny jinak velmi drahých komponent.

A to i v případě, že Vám nefunguje DPF(FAP) filtr. Nefunguje jeho regenerace ani nuceně, diagnostikou.

Kontaktujte nás ještě před tím, než se rozhodnete vše řešit jinou cestou. Pomůžeme Vám ušetřit nemalé finance, které by jinak stály repase, nebo výměny drahých komponent…

 

H2i dekarbonizace udělá mnohem více, než si možná dokážete připustit…

H2i je inovace, která Vás přesvědčí a pocítíte ji. Lepší jízdou s výkonnějším a tišším chodem motoru a výrazně nižším zápachem z výfuku. H2i je inovace, která dělá svět čistější. Pojďme to společně změnit!


H2I – DEKARBONIZACE VODÍKEM – 0% CHEMIE!

Aplikace je bezpečná, rychlá a hlavně…účinná.

 Bez poškození motoru, bez rozebírání jednotlivých částí, bez chemie nebo mechanického čištění.

Tato aplikace dokáže svou sílou zprůchodnit i velmi silně zanesené součásti motorů a to vše rychle a bez jakékoliv chemie.

H2i dekarbonizační jednotka produkuje plyn z vody, která je v zásobníku zařízení. Získáváme tak nejúčinnější aditivum, které je nejběžnějším prvkem sluneční soustavy.

DŮLEŽITÉ!!! Během této aplikace NEDOCHÁZÍ ke zvýšení teploty hoření! Nehrozí proto „utavení“ jakýchkoliv komponent motoru.

Vodík s kyslíkem se po shoření mění v páru,(stopové množství) která tak ihned chladí spalovací prostor „zevnitř“ a následně přispívá k odstranění karbonových úsad ve výfuku, DPF, Katalyzátoru a dalších částech.

 

Doba konání 60 minut
Sezóna Celoročně za příznivých klimatických podmínek
Doprovod Je možný jako divák
Počasí Konání zážitku za příznivých klimatických podmínek
Doporučené oblečení Pevná obuv, Pohodlné, Sportovní
Zdravotní stav Příznivý, řidič nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek a alkoholických nápojů
Řidičský průzkaz Není nutný
Věk Od 15 let
Zakoupení poukazu Celoročně

Jakým způsobem můžu zaplatit?

Zaplatit můžete hotově nebo platební kartou v sídle společnosti, platební kartou na našem zážitkovém portálu nebo bezhotovostním bankovním převodem.

Můžu platnost poukazu prodloužit?

Pokud máte strach, že platnost poukazu 9 měsíců je málo, platnost poukazu lze prodloužit zakoupením „Prodloužení voucheru“ již při objednání produktu.

Můžu platnost poukazu prodloužit po zakoupení produktu?

Ano, poukaz můžete prodloužit v záhlaví „Prodloužení termínu“ a to po dobu platnosti poukazu. Maximálně však 14 dní před uplynutím platnosti poukazu.

Jakým způsobem si rezervuji termín?

Termín si můžete rezervovat v záhlaví zážitkového portálu „Rezervace termínu“. Následně zadáte kód dárkového poukazu a vyberete si datum konání dané služby z nabídky termínů nebo na telefonním čísle +420 775 036 026

Je na poukazu uvedena cena produktu?

Cena produktu se na poukaz neuvádí, takže je poukaz vhodný jako dárek.

Je možné uvést věnování na poukaz?

Ano, věnování je možné napsat před dokončením objednávky do textového pole určeného pro navolení textu.

Zakoupený produkt obdarovanému nevyhovoval, můžeme voucher vyměnit za jiný?

Samozřejmě, pokud produkt obdarovanému nevyhovuje, můžete jej vyměnit za jiný. Výměnu provedete v záhlaví zážitkového portálu „Výměna zážitku“.

Je poukaz přenosný na třetí osobu?

Ano, poukaz může využit kdokoliv, koho vyberete, avšak při rezervaci termínu je nutné uvést jméno osoby, která se bude fyzicky účastnit.

Jak bude dárkový poukaz doručen?

Dárkový poukaz je vždy zasílán v elektronické podobě na Vaší e-mailovou adresu.

Druhou možností je zaslat poukaz poštou v krásném dárkovém balení.

Kdy můžete dárkový poukaz očekávat?

V případě, že jste dárkový poukaz zakoupili v elektronické podobě, bude poukaz zaslán na Váš e-mail po připsání částky na bankovní účet.

Pokud jste objednali poukaz v dárkovém balení s dodáním dopravcem, budeme zásilku expedovat po připsání platby na náš bankovní účet a v závislosti na dopravci dorazí obvykle do 48 hodin (v rámci České republiky)

Můžu dárkový poukaz zakoupit na firmu?

Ano, můžete. V objednávkovém formuláři vyplníte název společnosti, IČ a DIČ.

Nebyly nalezeny žádné volné termíny.

 
 
 
 
Volné termíny
 
Obsazené termíny
 
Vybraný den
 
Aktuální den

Kalendář je určen pouze pro náhled volných termínů.

Samotnou rezervaci proveďte pomocí rezervačního formuláře.

 

Nejprodávanější zážitky